Hotel Grand Tábor

Vítejte na oficiálních stránkách hotelu Grand Tábor.

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Grand Tábor leží v samotném centru Tábora na rozhraní starého a nového města. Jeho výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a centrální poloha ve městě.

Přijeďte do Tábora s rodinou, partnerem/partnerkou nebo třeba skupinou přátel – hotel Grand Tábor pro Vás bude ideální volba. K dispozici jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje s vlastním koupelnou nebo cenově přijatelnější s koupelnou sdílenou. Vybrat si můžete mezi prostornými pokoji typu Deluxe, účelně zařízenými pokoji kategorie Standard a cenově výhodnými pokoji typu Economy pro nenáročnou klientelu.

Hotelové pokoje a ubytování

Hotel Grand Tábor nabízí ubytování ve 14-ti pokojích s celkem 27 lůžky. Veškeré pokoje jsou komfortně zařízeny a poskytují tak hostům pohodlné ubytování v historickém centru Tábora. Bezdrátový internet je po celém hotelu samozřejmostí.

Hotelové pokoje

  • Economy pokoj se sdílenou koupelnou
  • Standardní pokoj s vlastní koupelnou
  • Apartmán s vlastní koupelnou
  • Deluxe prostorný pokoj s unikátní koupelnou a secesní vanou

Úklid pokojů probíhá každý den od 10:00 do 14:00. Každý den je pokoj překlízen a v případě nutnosti dochází k výměně ručníků a ložního prádla.    

Celý hotel je nekuřácký. Moc nás to mrzí, ale ubytování s domácími mazlíčky není možné.        

  • Check - in: 14:00 - 21:00
  • Check - out: 10:00                                           

Lokalita ubytování

Hotel Grand Tábor se nachází v centru Tábora několik minut pěší chůze do historické části města, jejíž dominantou je Žižkovo náměstí. Tato část města nabízí několik historických památek jako je hrad Kotnov, Děkanský kostel Proměnění páně na hoře Tábor, Pomník Jana Žižky z Tábora, Táborská radnice a mnoho dalších. Ubytování v hotelu tak nabízí v blízkosti mnoho památek a další zajímavá místa na Vás čekají na celém území jižních Čech.

Firemní klientelu jistě potěší blízkost několika restaurací a kaváren ideálních k pracovním schůzkám.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..