Zjistit dostupnost

Hotel Grand Tábor

Ubytování v Táboře 

Hotel GRAND Tábor, s tradicí od roku 1835, byl zrekonstruován a znovu uveden do provozu v roce 2008. Hotel je certifikován AHR jako GARNI SUPERIOR.

V současné době nabízí pohodlné ubytování v 16 jedno-, dvou- nebo třílůžkových pokojích. Na přání hosta je možné propojením dvou pokojů vytvořit čtyřlůžkové apartmány, vhodné například pro rodiny s dětmi. K dispozici je celkem 30 lůžek. Na výběr jsou pokoje typu STANDARD s vlastní koupelnou, větší  pokoje SUPERIOR také s vlastní koupelnou, DELUXE s velkou koupelnou a secesní vanou a pokoje ECONOMY se sdílenou koupelnou na chodbě. Každý pokoj je vybaven TV, lednicí a rychlovarnou konvicí. Veškeré pokoje se nachází v prvním poschodí bez výtahu.

Výhodou je centrální poloha ve městě a vlastní parkoviště. Parkování, snídaně a WiFi připojení jsou v ceně ubytování. Hotel nabízí služby také cyklistům, zejména bezpečné uložení kol, zapůjčení nářadí, vyprání a usušení oblečení, kaloricky hodnotné snídaně a další. Malý, převážně rodinný, kolektiv zaměstnanců, se svým osobním přístupem k hostům snaží navodit příjemnou a klidnou atmosféru prvorepublikového hotelu. Vše je umocněno i dobovým nábytkem a vybavením. Přijďte si osobitou atmosféru hotelu Grand Tábor vyzkoušet a vychutnat.

Naším přáním je, abyste z hotelu odjížděli spokojení a rádi se k nám vraceli.


Hotel Grand Tábor v Táboře hodnocení