Hotel Grand Tábor

Vítejte na oficiálních stránkách hotelu Grand Tábor.

Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Grand Tábor leží v samotném centru Tábora na rozhraní starého a nového města. Jeho výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a centrální poloha ve městě.

Přijeďte do Tábora s rodinou, partnerem/partnerkou nebo třeba skupinou přátel – hotel Grand Tábor pro Vás bude ideální volba. K dispozici jsou jedno- až čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou nebo cenově přijatelnější s koupelnou sdílenou. Vybrat si můžete mezi prostornými pokoji typu Deluxe, účelně zařízenými pokoji kategorie Standard a cenově výhodnými pokoji typu Economy pro nenáročnou klientelu.

Hotelové pokoje a ubytování

Hotel Grand Tábor nabízí ubytování ve 16-ti pokojích s celkem 30 lůžky. Veškeré pokoje jsou komfortně zařízeny a poskytují tak hostům pohodlné ubytování v historickém centru Tábora. Bezdrátový internet 5G po celém hotelu je samozřejmostí.

Hotelové pokoje

  • Economy pokoj se sdílenou koupelnou
  • Standardní pokoj s vlastní koupelnou
  • Superior pokoj s vlastní koupelnou
  • Apartmán s vlastní koupelnou
  • Deluxe prostorné pokoje Art-Deco a Secese s unikátní koupelnou a secesní vanou

Úklid pokojů probíhá každý den od 10:00 do 14:00 hod. Každý den je pokoj uklízen a v případě nutnosti dochází k výměně ručníků a ložního prádla.

Celý hotel je nekuřácký. Moc nás to mrzí, ale ubytování s domácími mazlíčky není možné.        

  • Check-in: 14:00-21:00
  • Check-out: 10:00                                           

Lokalita ubytování

Hotel Grand Tábor se nachází v centru Tábora, několik minut pěší chůze od historické části města, jejíž dominantou je Žižkovo náměstí. Tato část města nabízí několik historických památek, jako je hrad Kotnov, děkanský kostel Proměnění Páně na hoře Tábor, pomník Jana Žižky z Tábora, táborská radnice a mnoho dalších. Zajímavá místa na vás však čekají na celém území jižních Čech.

Firemní klientelu jistě potěší blízkost několika restaurací a kaváren ideálních k pracovním schůzkám.

Hotel Grand Tábor v Táboře hodnocení